Karabük Öğrenci Yurdu

Karabük’te öğrenci yurdu arıyorsanız tüm öğrencilere kaliteli ve uygun fiyata hizmet veren Karabük öğrenci yurdu sizler için var. Öğrenci yurdumuzda birçok imkân sizleri beklemektedir. Bunlardan ilki sürekli internet bağlantısı olmakla birlikte bu hizmet için hiçbir ek ücret alınmamaktadır. Öğrencilerin hem ödevlerini sağlıklı bir şekilde yapabilmeleri hem de internetten eğlenceli vakit geçirebilmeleri için hızlı internet bağlantısını misafirimiz olan öğrencilerime sunuyoruz. Böylece Karabük öğrenci yurdunda vakit daha hızlı geçiyor.

Öğrencilerimiz için hazırladığımız bir başka imkân da sürekli olarak kullanabilecekleri sıcak su hizmetidir. Sıcak su 7/24 kullanıma açık olup ücretsiz olarak kullanılabilmektedir.

Başka bir imkân da öğrencilerimiz için hazırladığımız oyun salonunda bilardo, playstation gibi birçok oyunu arkadaşlarınızla birlikte oynayabilir ve hoşça vakit geçirebilirsiniz. Böylece ders dışında kalan vakitleri ve haftasonlarını arkadaşlarınızla eğlenerek değerlendirebilirsiniz

Yurdumuzun en büyük imkanlarından biri de Karabük Üniversitesi’ne yakın olmasıdır. Yurdun okula yakın olması sayesinde hem fazladan yol parası vermezsiniz hem de sabah ve akşam vaktiniz yollarda geçmez. Böylece daha az yorulur, kendinize ve derslerinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Karabük öğrenci yurdu tüm bu imkanları size sunmaktadır.

Öğrencilerimiz, bizim konuğumuzdur. Biz bu düşünceyle çalışıyoruz ve onları birer müşteri gibi değil birer konuk olarak görüyoruz. Bu yüzden uygun fiyata öğrenci yurdu hizmeti sunuyoruz. Tabii ki bunu yaparken kaliteyi de göz ardı etmiyoruz. Hem kalite hem de uygun fiyat bir arada olabilir. Biz de bunu sağladığımız içim mutluyuz.

Karabük öğrenci yurdu arıyorsanız hiç düşünmeyin. Çünkü uzun yılların verdiği tecrübeyle öğrenciler için en ideal yurt ortamını olurturmak için çalışıyoruz. Şu ana kadar çok ilerledik fakat durmadan ilerlemeye devam ediyor bunun için çaba gösteriyoruz. Yurtta kalan öğrencilerimizin konforu ve güvenliği bizim için son derece önemli olup yurdumuzda sürekli olarak bir güvenlik görevlisi bulunmaktadır. Ayrıca yurt müdürü ve müdür yardımcılarına öğrencilerimiz istek, şikayet ve önerilerini sürekli olarak bildirebilirler. Misafirlerimiz olan siz öğrencilerimizin istekleri bizim için değerlidir.

Karabük’te bir öğrencilik hayatınız varsa ya da olacaksa Karabük öğrenci yurduna mutlaka uğramanızı tavsiye ederiz.